Eladó részlegesen felújított panel lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4

Czeglédi Norbert
+36-(30)-220-5432
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 53 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen belvárosának közelében, a Kandia utcában eladó egy 53 m²-es, nappali + 2 szobás, világos, kiváló elosztású lakás.
Főbb jellemzők:
▪️ 53 m²
▪️ nappali + 2 szoba
▪️ külön zuhanyzós fürdőszoba
▪️ külön wc
▪️ távfűtés
▪️ világos, jó elosztás
Elhelyezkedés:
✔️ belváros pár perc sétára
✔️ csendes, zöldövezeti környezet
✔️ játszótér és több szolgáltatás a közelben
Befektetésnek is kiváló választás!
A lakás jelenleg bérlő által lakott, így akár azonnali hozamot biztosíthat, ugyanakkor családi otthonnak is ideális.
IRÁNYÁR: 59, 9 millió ft
Igény szerint bérlővel vagy bérlő nélkül is megvásárolható.
Érdeklődni: +36 30 220 5432
(hivatkozási szám: m126444) FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Debreceni részlegesen felújított 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1130189 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Czeglédi Norbert összes hirdetése között, vagy akár a/az PARTNER INGATLAN összes hirdetése között is.