Eladó újszerű állapotú panel lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:13 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Czeglédi Norbert
+36-(30)-220-5432
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 63 m2 panel lakás, Debrecen
Eladásra kínálok Debrecen közkedvelt Tócóvölgy városrészében egy 63 m²-es, első emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatlan praktikus elrendezésű, nappali + 2 külön nyíló szobával rendelkezik, így családoknak, pároknak és befektetésre egyaránt kiváló választás.
A lakás erkélyes, amely mindkét szobából közvetlenül megközelíthető. A kellemes hőmérsékletről inverteres klíma gondoskodik, a nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A fürdőszoba és a külön helyiségben található wc 2019-ben teljes körű felújításon esett át. A lakás tárolási lehetőségeit az előszobában és az étkezőben kialakított beépített szekrények teszik még praktikusabbá.
Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, így rövid időn belül birtokba vehető.
Amennyiben egy jó állapotú, azonnal költözhető, kiváló elosztású lakást keres Debrecen egyik kedvelt városrészében, várom megtisztelő érdeklődését!
Ár: 68.490.000Ft
Megtekintés rugalmas időpontban lehetséges.
(Hivatkozási szám: m128047) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó debreceni újszerű állapotú 3 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 68 490 000 HUF és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 087 143 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Czeglédi Norbert összes hirdetése között, vagy akár a/az PARTNER INGATLAN összes hirdetése között is.

