Eladó felújítandó panel lakás - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1

ildikó Falakyné
+36-(70)-451-1888
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kiváló befektetés vagy első otthon Győr-Marcalvárosban!
Eladó egy 49 m²-es panellakás Győrben, Marcalváros I városrészben, egy 10 emeletes, liftes panelház emelt földszintjén.
A lakás praktikus elrendezésű, a szobákban laminált padló található. a korszerűsítés során műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, valamint a villamoshálózat bővítése is megtörtént 32A-re.
Az ingatlant jelenleg megbízható bérlők lakják, így befektetési célú vásárlás esetén az új tulajdonos azonnal biztos bérlőkkel veheti át a lakást.
A lakáshoz tartozik egy pinceszinti tárolóhelyiség is, amely két másik lakással közösen használható. a környéken a parkolás ingyenes.
A közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható:
-TESCO közvetlen közelben
-Buszmegálló pár perc sétára
-Boltok, posta, óvoda és egyéb szolgáltatások a közelben
-Jól megközelíthető, mégis nyugodt, élhető lakókörnyezet
Ideális választás családoknak, első lakásnak vagy befektetésnek is, hiszen könnyen kiadható, jó adottságú ingatlan.
(Hivatkozási szám: m126985) FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Győri felújítandó 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 46900000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 957143 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a ildikó Falakyné összes hirdetése között, vagy akár a/az Infinity Home összes hirdetése között is.