Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye 40 millióig (203 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 203 db
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (56776147)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy rendkívül gazdaságos és stílusos, 28 m²-es lakás Mosonmagyaróváron, a népszerű City House társasházban, a Dr. Timaffy...
39 990 000 HUF
1 428 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (43645536)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alsólővérekben, felújított ingatlan ELADÓ! Sopronban az Alsólővérekben, jó állapotú polgári jellegű társasházban, alagsori, tel...
16 500 000 HUF
589 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (35954433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
21 500 000 HUF
632 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24327775)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A "Best of Ingatlan Győr" Ingatlaniroda, eladásra kínálja Győr-Nádorvárosban, az Eőrsy Péter utcában lévő társasház 3. emeleti ...
40 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (15737593)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (82691559)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, a Budai úton eladó egy 3. emeleti téglalakás, tágas erkéllyel. A lakás jelenleg is lakható állapotú, de a ...
39 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (54995849)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (89356474)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopron belvárosában, a Papréten liftes társasházban eladó egy 1. emeleti, 33 nm-s, igényes, nagyon jó állapotban levő részben b...
39 600 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47438373)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, felújított lakás Sopron szívében azonnal költözhető! Eladó Sopron egyik legkedveltebb részén, egy 40 m²-es, másfél sz...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (36997426)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári hangulat modern lehetőségekkel – Eladó lakás garázzsal közel Csorna központjához! Keresel egy ideális otthont, ahol a...
33 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (67236335)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
37 128 000 HUF
1 280 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (49969925)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr Adyvárosban, parkra néző, panel programon átesett, 44 m2-es, erkélyes lakás eladó! Befektetésnek és saját részre is kivá...
39 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (36997299)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros közeli, első emeleti lakás eladó Sopronban. a 68 m2 nagyságú kétszobás ingatlan egy 5 lakásos társasházban található, ...