Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye 40 millióig (203 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 203 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (46369669)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 743 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy hétvégi ház Győrben. . 2 Szoba található, terasszal ami csodálatos kilátás biztosít. 34m2 maga a ház Amihez tartozi...
27 000 000 HUF
36 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (55745135)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fektess be egy igazán különleges ingatlanba Cipruson, ahol a modern életstílus és a nyugalom találkozik! Ez a használt lakóin...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (32384713)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keresi új otthonát? Talán első lakását, vagy befektetését? Ez az Öné lehet! Mosonmagyaróváron, az Erkel Ferenc utcában a Fles...
38 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (26434433)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Adyváros, 49 nm-es, 2 szobás panel lakás francia erkéllyel az 5 -dik emeleten eladó. (Lift van) A környék infrastruktúrá...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45477899)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24859399)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
38 584 000 HUF
1 330 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (45175827)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csorna központjában impozáns sarokházban lakás eladó. Ez a lakás 42 m2-es földszinti, 1 hálószoba, nappali konyhával, hzuhanyzó...
27 900 000 HUF
664 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycenki tégla lakás hirdetés (29174475)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Soprontól 10 km-re Nagycenken, eladó világos, újszerű. 2. emeleti 30 m2 garzonlakás 9 m2 pince tárolóval. -- Elosztása: előszo...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (26466232)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
38 000 000 HUF
1 310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (84734239)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 950 000 HUF
1 265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (76777378)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (36243313)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igazi ritkaság mosonmagyaróvár, mosoni városrészén! Eladásra kínálok egy 72 négyzetméteres, 3 szobás sorházi lakást Móv...
38 000 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87797335)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (11359547)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 négyzetméteres, második emeleti panellakás a kormos lakótelepen! Eladásra kínálok Mosonmagyaróvár városközpont részén ...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (53267572)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár mosoni városrészén, egy társasházi, bruttó 31, 8 m2 alapterületű garzo...
21 900 000 HUF
706 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32773387)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a Szent István templom közelében, társasház udvari részén, földszinti, 31 nm-es, gáz-konvektoros fűtéssel rendelkező, tehermentes garzonlakás, pincetárolóval, gyors birtokba adással eladó. Ár: 22, 9 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
22 900 000 HUF
738 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (39779696)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis lakás, kis erkély Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 lakást és 2 üzle...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (77247327)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, parkosított részén egy 53 m²-es, 2 szobás panellakást. Az ingatlan egy r...
39 900 000 HUF
752 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68533633)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belváros peremén az Ötvös utcában, polgári jellegű társasházban, 1 emeleti, 35 nm-es, am. Konyha-nappali+ 1 szobás,...
38 900 000 HUF
1 111 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Győr-Moson-Sopron megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Győr-Moson-Sopron megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal