Eladó felújítandó lakás - Kapuvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kapuvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:64 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Csatorna:Van
- Közös költség:10 600 Ft
- Rezsi:30 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Kovács Dóra
+36-(30)-072-5838
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kiváló befektetési lehetőség Kapuváron – Lakás a Fürdő közeléb...
Megvételre kínálok Kapuvár egyik legkedveltebb részén, a termálfürdő közvetlen közelében egy 64 m2-es, magasföldszinti, erkélyes téglalakást. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját ízlésükre szeretnének formálni egy otthont, vagy értékálló befektetést keresnek!
A lakás főbb jellemzői:
Alapterület: 64 m2 + 2 m2 erkély
Emelet: Magasföldszint (könnyen megközelíthető, mégis biztonságos)
Elrendezés: 2 tágas szoba, nagy konyha + étkező
Állapot: Felújítandó – itt nincsenek elrejtett hibák, a saját elképzeléseid szerint alakíthatod ki!
Fűtés: Hangulatos cserépkályha, és villanyfűtés
Nyílászárók: Jó állapotú fa ablakok, műanyag redőnyökkel felszerelve.
Miért éppen ez a lakás?
Sok lehetőség rejlik benne! a tágas konyha-étkező és a különnyíló terek kiváló alapot biztosítanak egy modern, mai igényeknek megfelelő alaprajz kialakításához. a fürdő közelsége miatt akár kiadásra, apartmannak is tökéletes választás.
A lakáshoz saját tároló tartozik!
Extra opció:
A parkolás és a tárolás sem jelent gondot! Igény esetén a lakáshoz megvásárolható egy saját garázs is, melynek ára: + 7. 000. 000 Ft.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Megtekintésért és további információért keressen bizalommal a hét bármely napján! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kapuvári felújítandó 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kapuvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 46500000 Ft és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 726562 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Dóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Global Otthon az Otthonteremtő összes hirdetése között is.