megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:54 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:6
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Molnár Dániel István
Molnár Dániel István
+36-(30)-843-0157
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK057465
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Miskolc


Különleges elosztású, panelprogramos lakás eladó Miskolc belvárosában. Miskolc belvárosában kínálok megvételre egy 54m2-es, 1+2 félszobás, loggiás panelprogramos lakást, amely ritka adottságaival igazi különlegesség a piacon. Az ingatlan kiváló és egyedi elosztású, amely maximálisan kihasználja a rendelkezésre álló teret. Kiemelkedő előnye a két fürdőszoba, amely rendkívül praktikus akár családok, akár kiadás céljára. A társasház részt vett a panelprogramban, ennek köszönhetően az épület szigetelt, a lakás korszerű műanyag nyílászárókkal, lapradiátorokkal és hőmennyiségmérőkkel felszerelt, így a rezsiköltség rendkívül kedvező. Tökéletes lokáció, kiváló lakóközösség. Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is. További részletekért várom hívását.

Referencia szám: lk057465 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó miskolci jó állapotú 1 egész és 2 fél szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 33 700 000 HUF és mivel az alapterülete 54 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 624 074 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Dániel István összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Miskolc, Belváros összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal