Eladó felújított panel lakás - Székesfehérvár (22434744)

• Alkategória:Panel
  • Alapterület:53 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
Dósáné Póti Enikő
+36-(20)-439-1891
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó másfél szobás erkélyes lakás , Székesfehérvár

Új otthont keres?
Székesfehérvár csendes külvárosi részén eladó egy 4. emeleti, 53m2 -es panel építésű, erkélyes lakás.
Elosztás: Előszoba, egy szoba és fél szoba, konyha, fürdő, mellékhelyiség, erkély.
A lakás felújított, víz, villanyvezeték csere megtörtént. Műanyag nyílászárókkal, új radiátorokkal, klímával felszerelt.
Távfűtéses egyedi mérővel felszerelt

Elhelyezkedése kiváló: a belváros autóval mindössze 10 perc alatt elérhető, az M7-es autópálya pedig 5 perc autó távolságra van. a közelben Lidl áruház található, valamint pár perc sétára buszmegálló is elérhető.
A környéken játszótér
A ház előtt ingyenes parkolási lehetőség biztosított.

Közös költség 28. 000, -Ft

A környék rendkívül csendes és nyugodt, így ideális választás kisgyermekes családnak.

Az ingatlan per, teher menetes.

Jöjjön nézzük meg együtt, amíg meg van. . (Hivatkozási szám: m127056) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Székesfehérvári felújított 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Székesfehérvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 49990000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 943208 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dósáné Póti Enikő összes hirdetése között, vagy akár a/az Várkapu Ingatlan Ingatlanfejlesztő kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal