Eladó újszerű állapotú ház - Jászberény (15427798)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Jászberény
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Sorház
  • Alapterület:110 m2
  • Telekterület:80 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1990
  • Szobaszám:4
Palcsó Sándor
+36-(70)-382-5367
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Tágas, 110 m²-es sorházi lakás eladó Jászberény csendes kertvá...

Jászberény csendes, nyugodt kertvárosi részén, kínálunk eladásra egy 110 m²-es, sorházi kialakítású lakást. Elhelyezkedése ideális, nyugodt környezetben található, ugyanakkor a belváros és a fontosabb szolgáltatások könnyen elérhetők.
Az ingatlan ideális választás nagycsaládosok számára is, hiszen tágas terekkel, praktikus elrendezéssel és három fürdőszobával rendelkezik (szintenként egy-egy).
A lakás központi gázcirkó fűtéssel ellátott, elő- és hátsókerttel, valamint garázzsal is rendelkezik, amelybe közvetlenül az utcáról lehet beállni. a pihenést elő- és hátsó terasz is szolgálja. Az ingatlan per- és tehermentes, azonnal költözhető.

Helyiségek:
Összesen 4 szoba + nappali, három fürdőszoba (alsó és felső szinten zuhanyzóval, a középső szinten káddal).

Főbb jellemzők:
- Az ingatlan betonalapra épült a '90-es években, teherhordó falazata tégla, fa födémmel és cserép fedéssel.
- 110 M² hasznos alapterület
- Teljes közműellátottság (víz, villany, gáz, csatorna)
- Gázcirkó kazánról működő radiátoros központi fűtés, ez biztosítja a melegvíz ellátást is.
- Beépített konyhabútor gépekkel a vételár részét képezi

Felújítások, korszerűsítések:
- Új bejárati ajtó
- Műanyag nyílászárók redőnnyel
- a középső szinten található nagy hálószoba klímával felszerelt

Ez a jól karbantartott, praktikus elrendezésű otthon kiváló választás mindazok számára, akik nyugodt környezetben, mégis jól kihasználható térrel rendelkező ingatlant keresnek.

Időpont egyeztetésért és megtekintésért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Jászberényi újszerű állapotú 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Jászberény oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 59500000 Ft és mivel az alapterülete 110 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 540909 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Palcsó Sándor összes hirdetése között, vagy akár a/az HORIZONT 360 Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal