Eladó átlagos állapotú ház - Zalaegerszeg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Zalaegerszeg
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:94 m2
- Telekterület:100 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1976
- Szobaszám:3

Béres Márton
+36-(30)-369-1018
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ071751
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Zalaegerszeg
Sorházi otthon Zalaegerszegen, a Bartók Béla utcában kertvárosi nyugalom, belváros közelében.
Zalaegerszeg egyik kedvelt, belvároshoz közeli utcájában kínálok megvételre egy 94 m²-es sorházi ingatlant, amely ideális választás családok számára.
A lakás elosztása: 3 szoba, konyha, fürdőszoba, külön wc, 2 erkély.
A keletnyugati tájolásnak és a nagy ablakoknak köszönhetően a lakás világos, napfényes, kellemes életteret biztosít. Az ingatlan zöldövezeti környezetben található, így nyugodt, kertvárosias hangulatot kínál, miközben a belváros rövid időn belül elérhető. További előny, hogy az ingatlanhoz garázs is vásárolható, így a parkolás is kényelmesen megoldható.
Ideális választás lehet mindazok számára, akik szeretnék ötvözni a csendes lakókörnyezetet és a városi közelséget.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Ha szeretne pontos információkat kapni az Ön számára elérhető CSOK és hitel lehetőségekről, akkor hívjon bizalommal!
Referencia szám: hz071751 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi átlagos állapotú 3 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Zalaegerszeg oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 64990000 Ft és mivel az alapterülete 94 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 691383 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Béres Márton összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Zalaegerszeg, Ady Endre utca összes hirdetése között is.