Eladó felújított lakás - Budapest II. kerület (37143136)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:18 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:94 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Baczynski Eszter
+36-(30)-696-6963
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

4 szobás, nagy ablakos, jó elrendezésű lakás a Tölgyfa utcában!

II. kerület, Rózsadomb tövében, a Tölgyfa utcában, öt szintes társasház második emeletén eladó egy 94 nm -es felújított, modern lakás.
Irányár: 179, 9 m ft
tel: +36 30 696 6963
A 4 szobás ingatlan jó elosztású, K-NY-i tájolású. Két hálószoba a belső udvarra néz.
A vizes helyiségek burkolata kerámia járólap, a szobák parkettával burkoltak. a fűtésről és a meleg víz ellátásáról cirkó gázkazán gondoskodik.
2 Fürdőszoba is tartozik a lakáshoz.
Kiváló infrastruktúra, kitűnő tömegközlekedés, közelben iskola, bank, rendelő, bevásárlási lehetőség, Mammut Bevásárlóközpont – minden megtalálható. Villamos/buszmegálló a közelben, Buda központja, a Széll Kálmán tér, vagy a Nyugati pályaudvar könnyen, gyorsan elérhető. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi felújított 4 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 179900000 Ft és mivel az alapterülete 94 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1913830 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Baczynski Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az Családi Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal