Eladó felújítandó lakás - Budapest IX. kerület (16473649)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IX. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:120 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Balázs István Jácint
Balázs István Jácint
+36-(70)-234-9886
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK048927
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 9. ker.


Eladó Bp. IX. Ker. Ferenc körúton 1. emeleti, utcai nézetű 120 m2-es, jelenleg 5 szobás, 2 fürdőszobás, erkélyes ingatlan.

Az 1930-as években épült ház a Petőfi híd lábánál található.
Az eredeti épületre a 2010-es években 3 szintet emeltek, felújították a fővezetékeket, a belső- és külső homlokzatot, a lépcsőházat és lifttel látták el az épületet.

A lakás a lépcsőházból közelíthető meg, gáz cirkó fűtésű, parkettázott, nagy belmagasságú.

Elhelyezkedésénél fogva kiválóan alkalmas orvosi-, fogorvosi rendelőnek, irodának, de luxusingatlan is kialakítható belőle.

A tömegközlekedés kiváló: 2, 2b, 4, 6, 23, 51, 51a villamos, M3-as metró, a soroksári hév megállója a közelben található. a környék közintézményekkel, boltokkal, éttermekkel, kávézókkal is jól ellátott.

Ha további kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant keressen bizalommal!

Amit az Ön számára biztosítani tudok: ingatlanok eladásának és vásárlásának teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ingatlanos szakjogász, energetikus. Hitelügyintézés a legjobb feltételekkel, gyorsan és díjmentesen.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: lk048927 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest IX. kerületi felújítandó 5 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 119900000 Ft és mivel az alapterülete 120 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 999167 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balázs István Jácint összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal