Eladó jó állapotú lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:37 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Bencze Mónika
+36-(20)-801-1660
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK029109
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Eladó földszinti, galériázott iroda/lakás az Andrássy úton, az Operaházzal szemben!
Az Andrássy út egyik legszebb, 1885-ben épült, patinás épületében kínálok eladásra egy 37 m²-es, teljesen galériázott, belső kétszintessé alakított ingatlant.
Jelenleg irodaként funkcionál, és tulajdoni lapon is irodaként szerepel, de kialakítása révén lakhatásra is ideális.
Elrendezés:
Alsó szint: tágas tárgyaló, előtér, közlekedő
Felső szint: konyha étkezővel, egy hálószoba gardróbbal, valamint fürdőszoba
Az ingatlan elektromos fűtésű, gáz nincs bekötve, rezsije rendkívül alacsony, a közös költség mindössze 11. 000 Ft.
Elhelyezkedése kiváló – az Operaház közvetlenül szemben, a belváros szíve néhány lépésre. Kiváló közlekedés, üzletek, éttermek és kulturális intézmények a közelben.
Kiadásra, befektetésre vagy akár saját használatra is remek választás!
További információkért és megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 69 000 000 HUF és mivel az alapterülete 37 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 864 865 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bencze Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Felsőerdősor utca összes hirdetése között is.

