Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VI. kerület (33734573)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:58 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
Nyárádi Zsuzsanna
+36-(30)-403-0329
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK098819
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 6. ker.

Belvárosi nyugalom hangulatos köntösben: Belső-Terézvárosban, felújított, klímás, bútorozott lakás eladó

Megújult Jókai tértől lépésekre, 2025-ben homlokzati felújításban részesült polgári épületben található ez az
58 m2-es, iii. , Legfelső emeleti elhelyezkedésű, északnyugati tájolású, utcai nézetű, nappali+háló+gardróbszoba
kialakítású napfényes otthon.

A lakás 2019-es teljeskörű műszaki és esztétikai felújításának köszönhetően a belvárosi hangulat és napjaink
komfortjának remek kombinációja jótt létre, mely egyszerre nyújta a legfelső szint csendességét és jó fényviszonyait.

Szerencsés adottságaiból adódóan ideális megoldás azoknak akik értékelik az extra funkciókat,
így az ablakos vendégszoba/gardróbot valamint a gangvégi elhelyezkedésből adódó extra kültérkapcsolatot, ami
akár kávézások helyszíne is lehet.

A lakásban található bútorok árát az irányár már tartalmazza.

Ajánlom azoknak akik értékálló környéken keresnek pezsgésközeli de mégis nyugalmat biztosító otthont,
mind saját célra mind hosszútávú befektetésre.

Tapasztalja meg e lakás egyedi előnyeit mielőbb személyes megtekintés során! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94900000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1636207 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nyárádi Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Opera összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal