Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:57 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:7
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Ivony Anita Marianna
+36-(20)-217-8829
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK087893
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó a Király Udvar 7. emeletén egy nettó 57 m²-es, 3 szobás,...
A belváros egyik legjobb részén, a Király utca belső szakaszán, a 2005-ben épült, liftes Király Udvar 7. emeletén eladó egy nettó 57 m²-es, 3 szobás, világos, tetőtéri lakás.
Az elosztása kifejezetten élhető: amerikai konyhás nappali, 2 külön nyíló hálószoba, praktikus kamra, fürdőszoba és előszoba.
A felső emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően csendesebb – nyugisabb – az épület szép és karbantartott!
Klímás, cirkó fűtéses, bútorozott, így akár azonnal költözhető, de befektetésként is ideális választás.
Pár perc sétára az Andrássy út, a Gozsdu Udvar, a Deák tér és a Nagykörút, kiváló tömegközlekedéssel, éttermekkel, kávézókkal és minden fontos szolgáltatással karnyújtásnyira.
Ha saját otthont keres a város közepén vagy stabilan kiadható befektetést, ez a lakás mindkét szempontból ideális választás! Garázs az épületben vásárolható vagy bérelhető.
Kérdéseivel és megtekintési szándékával keressen bátran, várom hívását.
Referencia szám: lk087893 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 102600000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1800000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ivony Anita Marianna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kiszugló összes hirdetése között is.

