Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:86 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:89 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:22 500 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladóvá vált egy átlagos állapotú, 85nm-es, nappali plusz 3 sz...
Eladóvá vált egy átlagos állapotú, 85nm -es, nappali plusz 3 szobás, 3. emeleti lakás a Nagymező utca és a Weiner Leó sarkán!
Az épület kiváló állapotban van, de lift nincs!
Az ingatlanban a nyílászárók cserélve lettek, de minden más felújításra szorul, viszont nagyon jó alapanyag lehet a lakás akár kettéosztásra is!
Tágas terek, külön bejáratú szobák, és mivel a harmadik emeleten vagyunk, fekvésének köszönhetően nagyon világos!
Ami a lokációt illeti:
A környék egyszerre nyugodt és pezsgő: számos étterem, kávézó, üzletek és szolgáltatás található a közelben. A Nyugati pályaudvar, a köút, valamint az M3-as és a 4-6-os villamos néhány perc sétával elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. A kiváló közlekedés és belvárosi elhelyezkedés miatt saját otthonnak és befektetésnek is ideális választás.
Fűtése házközponti, de a meleg vizet cirkó adja.
Majdnem négyméteres belmagasságának köszönhetően állógalériák lettek kialakítva két szobában is.
Az ingatlan per és tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Bemutatása rugalmas!
Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is. Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi átlagos állapotú 4 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 124 800 000 HUF és mivel az alapterülete 89 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 402 247 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Oláh Tímea összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum VII. kerület - Kertész utca összes hirdetése között is.

