Eladó felújított lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:74 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
74 négyzetméteres, 2 szobás, felújított, eladó lakás
Letisztult elegancia a belváros szívében – Bauhaus hangulat, modern kényelem a Paulay Ede utcában
Eladásra kínálunk egy különleges hangulatú, 74 m²-es, 2 hálószobás – 2 fürdőszobás, 2. emeleti lakást a Paulay Ede utcában, egy karakteres, Bauhaus stílusú épületben.
A lakás belső tereit a letisztult elegancia és a gondosan megtervezett funkcionalitás jellemzi:
a nappali és a franciaerkélyes fő hálószoba a ház előtt kiszélesedő, hangulatos utcára néz, míg a másik hálószoba saját erkéllyel és külön fürdőszobával a csendes, fás belső udvarra biztosít kilátást – így a lakás egyszerre városi és nyugodt.
A lakás teljeskörűen felújított: megújult a gépészet és az elektromos hálózat, új külső és belső nyílászárók kerültek beépítésre, a halszálkás fa parketta elegáns karaktert ad a térnek, a külön helyiségben elhelyezett konyhát Bosch gépek teszik teljessé.
Az ingatlanban három légkondicionáló gondoskodik a komfortos klímáról, az ablakokon elektromos redőnyök működnek, minden részlet a minőséget és a kényelmet szolgálja.
Az ingatlan ára: 200. 000. 000 Ft
Ez a lakás ideális választás:
• pároknak vagy kisgyermekes családoknak, akik értékelik a belváros pezsgését, mégis csendes otthont keresnek,
• befektetőknek, akik prémium kategóriás, azonnal kiadható ingatlant keresnek Budapest egyik legkeresettebb utcájában,
• vagy igényes városi életet élőknek, akik számára fontos az építészeti stílus, a minőség és a harmónia.
A Paulay Ede utca a belváros egyik legjobb lokációja, néhány lépésre az Andrássy úttól, a Bazilikától és az Opera elegáns, élettel teli környékétől.
Ez a lakás a klasszikus Bauhaus építészet és a mai modern luxus tökéletes harmóniáját kínálja. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi felújított 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 200000000 Ft és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2702703 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a dr. Nagy Rebeka összes hirdetése között, vagy akár a/az Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum összes hirdetése között is.

