Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:146 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Drevnó Béla
+36-(30)-856-3188
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK088340
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 8. ker.
Befektetők és nagycsaládosok FIGYELEM!
A Horváth Mihály tér közelében eladó egy 146nm -es 5 szoba, konyha+étkezős, 2 fürdőszobával és egy külön wc -vel rendelkező nagypolgári lakás.
A magas 3, 8 belmagasságnak köszönhetően, három szobában állógaléria került elhelyezésre, ami továbbnöveli a hasznos alapterületet.
Kiváló választás lehet nagycsaládosoknak, de akár befektetőknek is az egyetemek, iskolák közelsége miatt alkalmas több kis lakrész kialakítására.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!
Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!
Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!
Https://www. Facebook. Com/otthonkonnyeden
Referencia szám: lk088340 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi átlagos állapotú 5 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 134 000 000 HUF és mivel az alapterülete 146 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 917 808 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Drevnó Béla összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

