Eladó jó állapotú lakás - Budapest VIII. kerület (35733531)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:57 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Komfortosság:Komfortos
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Palazzo Doro Kft.
Palazzo Doro Kft.
+36-(70)-931-2830
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Tisztviselőtelepen, rendezett, öt lakásos társasházban eladó e...


Tisztviselőtelepen, rendezett, öt lakásos társasházban eladó egy kertkapcsolatos, jó állapotú lakás.

Az ingatlan három hálószobával és amerikai konyhás nappalival rendelkezik, a galériás kialakításnak és a beépített tárolóknak köszönhetően pedig kifejezetten praktikus elrendezésű. a lakás felújítása körülbelül húsz éve történt meg, a nyílászárók műanyag, hő- és hangszigeteltek.

A fűtést és a használati melegvizet Vaillant kombi cirkókazán biztosítja radiátoros hőleadással, a klímaberendezés öt éve került beépítésre.

A lakásba egy zárt télikerten keresztül juthatunk be, tartozik hozzá egy 15 nm -es tároló a pincében.

Az ingatlan kiváló választás lehet családok számára, akik a belváros közelsége mellett csendes, zöld környezetben szeretnének élni, de irodai célra is remek lehetőséget kínál.

Az ingatlan energetikai tanúsítvány szerinti besorolása "C".

Az adatok tájékoztató jellegűek. Vevőink részére a közvetítés díjtalan. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 88900000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1559649 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Palazzo Doro Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal