Eladó jó állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:22 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:38 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:10 452 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
***Jó állapotú, hangulatos, világos és klímás lakás, kiváló infrastruktúrával a VIII. kerületben! *****
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő, egyre népszerűbb részén, a Karácsony Sándor utcában, eladóvá vált egy 38 négyzetméteres, jó állapotú, 2 szobás lakás, egy rendezett, liftes társasház 3. emeletén. Az ingatlan ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, egyetemistáknak vagy akár befektetésnek is, hiszen a környék kiváló infrastruktúrával és remek közlekedéssel rendelkezik.
A lakás világos és barátságos hangulatú, a 3, 4 méteres belmagasságnak köszönhetően pedig a terek még tágasabb érzetet keltenek. Mindemellett az északkeleti tájolás kellemes fényviszonyokat biztosít, az átgondolt elrendezés pedig kényelmes, jól élhető otthont teremt. a két szoba praktikus kialakítású, a konyha pedig jól használható, így a lakás akár azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát. a nyári komfortot klíma biztosítja, a fűtésről gázkonvektor gondoskodik, miközben a fenntartási költségek is kedvezőek.
A környéken minden könnyen elérhető, ami a mindennapokhoz szükséges: boltok, éttermek, gyógyszertárak, sportolási lehetőségek, valamint több iskola és egyetem is a közelben található. a közlekedés kiváló, néhány perc sétára található a 23, 24, 28a villamosmegálló, az M4-es metró, illetve számos busz és trolijárat, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.
Ez a lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik egy hangulatos, jó elhelyezkedésű otthont keresnek Budapest egyik megújuló városrészében.
Ha felkeltette érdeklődését, keressen a megadott telefonszámon!
Az ingatlanhoz energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.
Referenciaszám: M329465
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: m329465 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 53 000 000 HUF és mivel az alapterülete 38 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 394 737 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bödör Dóra összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

