Eladó lakás - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:2 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:99 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:nincs megadva
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Brigitta
+36-(70)-443-2492
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
X. kerület – Gergely utcában 99 m2-es, 4 szobás, Erkélyes, Dup...
X. kerület – Gergely utcában 99 m2-es, 4 szobás, Erkélyes, Duplakomfortos, Nagy Tetőteraszos téglalakás 190 m2-es Saját, Zárt Kertkapcsolattal!
Óhegyen, remek közlekedéssel, jó infrastruktúrával eladásra kínáljuk ezt a bruttó 99 m2, nettó 85 m2-es belső kétszintes ingatlant, tágas, napfényes helyiségekkel, sok extrával!
A ház 60-as évek végén épült, három lakásos ház első emeletén található. (A lakások használati megosztási szerződéssel rendelkeznek, külön-külön értékesíthetőek.)
Az ingatlan elrendezése:
-Az alsó szinten nappali + 2 hálószoba, világos, ablakos konyha, fürdőszoba, külön wc, valamint 8 m2-es erkély található.
-Az emelet nemrégiben került beépítésre, kifejezetten modern, korszerű. Jól elszeparált az alsó szinttől. Igényes kialakítású fürdőszoba, modern, fiatalos nappali és hatalmas, 40 m2-es tetőterasz tartozik hozzá.
Az ingatlan folyamatos felújításon esett át:
-Új biztonsági bejárati ajtók kerültek beépítésre,
-Felújított víz- és villanyhálózat,
-Burkolatok cseréi,
-Tetőtér külső-belső szigetelése,
-Felújított tető, cserépcsere,
-Új műanyag termo nyílászárók mindenütt redőnnyel felszerelve,
-Új Ariston villanybojler beszerelése,
-5 db fűtő-hűtő klíma beépítése
-Belső udvar oldalán 10 cm dryvit szigetelés
Az ingatlan egyedi mérőórákkal felszerelt, fenntartási költségei igen alacsonyok. Korszerű elektromos klímáknak, jó minőségű nyílászáróknak és a jó hőszigetelésnek köszönhetően a villany+fűtés díja hidegebb hónapokban is max. 40 e Ft.
Óriási előnye a lakásnak a saját, zárt kertkapcsolat, mely nagyon hangulatosan kialakított. A kert végében 15 m2-es kerti tároló, jakuzzi, kerti sütögető található, gumitégla és műfű burkolattal.
Ideális választás többgyermekes családok számára, ahol szeparációra is van lehetőség, valamint azoknak, akiknek fontos szempont a Kert, privát családi házas életérzés.
Közelben iskolák, óvodák, közértek, orvosi rendelő, éttermek, számos bevásárlási- és szórakozási lehetőség adott a közelben.
Ne Maradjon Le, Hívjon Még Ma! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi 4 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest X. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 99 000 000 HUF és mivel az alapterülete 99 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 000 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.

