Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (73754838)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:48 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:13 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Gregoryan Artur
Gregoryan Artur
+36-(70)-630-0162
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328807
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 13. ker.

Értékálló befektetés Rákosrendező megújuló szomszédságában, 48 nm -es lakás eladó!
Kiváló lehetőség várja Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén! Eladásra kínálunk egy 48 nm -es, első emeleti lakást a Vasúttörténeti Park közvetlen közelében. Az ingatlan elhelyezkedése és a környék küszöbön álló nagyberuházásai garantálják a hosszú távú értéknövekedést.
Az ingatlan előnyei:
Azonnali költözhetőség: Tehermentes, gyorsan birtokba vehető ingatlan.
Műszaki állapot: Korszerű műanyag nyílászárók biztosítják a csendet és a hőszigetelést.
Kényelem: Első emeleti elhelyezkedés, két utcáról is megközelíthető, tiszta és kulturált lépcsőház.
Környezet: Zöldövezeti nyugalom, kiváló közösség, mégis remek közlekedési kapcsolatok.
Miért érdemes most megvenni?
Rákosrendező rehabilitációja és a tervezett modern városközpont közelsége miatt ez a lakás „aranytartalék” a befektetőknek és ideális induló otthon a fiataloknak. Ne maradjon le a fejlesztések előtti árról!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

———————————————
High-Potential Investment near the Railway History Park, 48 sqm Apartment
We offer for sale a 48 sqm, first-floor apartment located in a rapidly developing area of Budapest, near Rákosrendező and the Railway History Park. With major urban renewal projects planned nearby, this property offers outstanding capital growth potential.
Key Features:
Ready for Move-in: Unencumbered and available for immediate handover.
Modern Comfort: Equipped with pvc windows for excellent insulation.
Accessibility: Located on the 1st floor with a dual-access staircase (accessible from two streets).
Lifestyle: a quiet, green environm ent combined with great public transport links.
Ideal for first-time buyers or savvy investors looking to capitalize on the upcoming grand developments in the district.

Referencia szám: m328807-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi átlagos állapotú 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59999000 Ft és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1249979 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gregoryan Artur összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Gregoryan Artur összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal