Hirdető összes ingatlan hirdetése (350 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 350 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55446797)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
4 Önálló lakrészre osztott, 105 nm-es befektetési ingatlan eladó a Lehel utcában Eladásra kínálunk a XIII. kerületben, a közked...
399 000 EUR
1 374 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64243533)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, gardróbos, klímás lakás eladó Zuglóban, a Rákos-pataknál, 46 nm! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk...
66 300 000 HUF
1 441 304 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59749396)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, klímás lakás eladó az egyetemeknél, az Orczy-kert mellett, IX. kerület ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kíná...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37942373)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított, bútorozott, panorámás lakás eladó Békásmegyeren, 50 nm! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kí...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36774533)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai panorámás, erkélyes, Panel Programos lakás Újhegyen, 50 nm! ENGLISH description BELOW! ! ! ! Eladásra kínálunk a x. ke...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (19627394)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított, 3 szobás, erkélyes lakás eladó Rákoskeresztúr központjában ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52935738)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított, panorámás, okosmegoldásokkal felszerelt lakás Őrmezőn, 49 nm! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladá...
78 000 000 HUF
1 591 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65149745)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Frissen felújított, galériázott kislakás a VIII. kerületben, azonnal költözhető! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kín...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69315894)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Polgári elegancia az Aradi utcában, 83 nm-es lakás patinás házban! Helyszín: Budapest VI. kerület, Aradi utca (Andrássy út szo...
134 900 000 HUF
1 625 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54772652)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
5 Lakásos, bejáratott befektetési ingatlan eladó Budapest belvárosában ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk Budap...
547 000 EUR
1 364 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (49264483)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 452 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 8
Panorámás, háromszintes családi villa eladó Testvérhegyen, Fejlesztési potenciállal! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
520 000 000 HUF
1 150 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52764554)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Korszerűen felújított, kertkapcsolatos lakás a II. kerületben, 2026-os modernizálás! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó a K...
116 000 000 HUF
1 841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64585235)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2026-Ban felújított, kertkapcsolatos lakás a II. kerületben, Modern technika, zöld környezet! ENGLISH description BELOW! ! ! ...
126 900 000 HUF
2 080 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377655)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma