Eladó jó állapotú lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:48 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:D
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:10 500 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Tokaji Anna Mária
+36-(20)-942-0727
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 1846
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
EGYETEM sugárút szomszádságában 2 szobás lakás eladó
Libakertben, az egyetem sugárút és a Malompark üzletközpont közelségében, a Viola utcán eladó egy jó állapotú, második emeleti, napfényes, 2 szobás, 48 nm -es, kiváló elosztású lakás egy négyemeletes társasházban. Szép állapotú, azonnal birtokba vehető ingatlan.
Az Otthon Start hitel igénybevételével akár egyetemisták számára is megfontolandó ez az ajánlat – mint az albérlet alternatívája –, köszönhetően a lakás elosztásának és lokációjának.
- 2 Különnyíló, déli fekvésű, faparkettás, nagyobb méretű szoba
- gardróbszekrények mindkét szobában
- étkezőkonyha + külön spájz
- új zuhanyzókabinos fürdőszoba
- gázkonvektoros fűtés jó állapotú konvektorokkal
- fa nyílászárók redőnnyel
- minden ablak zöld környezetre néz
- nagyméretű, önálló pincerész
- „d” energetikai besorolású, viszonylag kedvező energiafogyasztású ingatlan
- tehermentes, bonyodalommentes adásvétel
A közelmúltban felújított park és játszótér, valamint közkedvelt iskolák, óvodák, üzletek vannak a lakás szomszédságában. A 2-es villamos megállója 200 méterre található, de 10 perc sétával a belváros gyalog is kényelmesen elérhető. Saját otthonként vagy befektetésként is kiváló választás, mivel könnyen kiadható adottságainak és elhelyezkedésének köszönhetően.
Szívesen fogadom érdeklődését akár hétvégén is. Tokaji Anna Mária
Referencia szám: 1846-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó debreceni jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 59 900 000 HUF és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 247 917 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tokaji Anna Mária összes hirdetése között.

