Eladó jó állapotú lakás - Debrecen (34277774)

• Alkategória:Tégla
  • Alapterület:51 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
Kozma Kincső
+36-(70)-716-9696
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Debrecen belvárosában kínálok megvételre egy jó elosztású, 51 ...

Debrecen belvárosában kínálok megvételre egy jó elosztású, 51 m²-es lakást, amely ideális saját otthonnak vagy befektetésnek is.

Elrendezés:
külön nyíló hálószoba
nappali amerikai konyhával és étkezőrésszel
kamra
fürdőszoba

Tárolás:
saját, kb. 2 M²-es pince
közös tároló

Műszaki állapot:
karbantartott társasház
2019: lépcsőházi nyílászárók cseréje
2024: homlokzati szigetelés
2020: konvektorcsere
2023: hűtő-fűtő klíma (wifi)

Elhelyezkedés:
Belvárosi lokáció, minden fontos szolgáltatás pár perc sétával elérhető (közlekedés, üzletek, park, állomás).

Parkolás: utcán, lakcímkártyával ingyenes
Állapot: tehermentes FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54500000 Ft és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1068627 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kozma Kincső összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum III. kerület - Óbuda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal