Eladó átlagos állapotú lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:50 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Dr. Kocsár Janka Ildikó
+36-(30)-205-5998
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK057249
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Nagyerdőalján, a Kassai Campus közelében azonnal költözhető lakás eladó! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Kassai úti Campus, a Főnix Aréna és a Hódos csarnok mellett kínálok megvételre egy 52 m²-es, 1+2 félszobás, franciaerkélyes lakást, téglaépítésű társasház 3. emeletén. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Debreceni átlagos állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 60000000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1200000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Kocsár Janka Ildikó összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Debrecen - költözés alatt összes hirdetése között is.

