megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:20 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Tetőtéri:Nem
  • Kertkapcsolatos:Nem
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:Van
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázs (megvásárolható)
  • Fűtés:Hőszivattyús
  • Bútorozottság:Részben bútorozott
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Beatrix
Beatrix
+36-(70)-638-9558
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó újszerű lakás Debrecen, Tócóvölgy


Debrecen közkedvelt részén a Tócóvölgyben, a Bársony utcában kínálok eladásra egy 2023-ban épült 67m2-es nagy loggiás, 2 szobás+ amerikai konyhás 2. emeleti lakást.

A lakás jellemzői:

Alapterület: 67m2
Loggia: 18 m2 tágas, napfényes

Előtér beépített gardróbszekrénnyel, 30m2-es amerikai-konyhás nappali, wc, közlekedő beépített szekrénnyel, 2 külön nyíló hálószoba, fürdőszoba.

-A konyha magas minőségű Bosch beépített gépekkel van felszerelve.
-A konyhából jutunk ki a loggiára, amit igény esetén be lehet üvegezni, így akár télikertként is funkcionálhat.
- az amerikai konyhás nappali ill. A hálószobák megegyező, prémium minőségű, vízálló laminált padlóval vannak burkolva.

Műszaki tartalom:

-30 cm-es Porotherm téglából épült+15 cm-es hőszigetelés
-műanyag 3 rétegű nyílászárók+ elektromos redőny
- az ingatlan fűtéséről és hűtéséről hőszivattyús rendszer gondoskodik, mennyezeti hűtés + padlófűtés, napelem.

Garázs:

A lakáshoz tartozik egy 18m2-es Hörmann motoros garázskapuval ellátott garázs, melynek vételára: 13 M Ft.

A lakás aszfaltozott, csendes, nyugodt zsákutcában található, mégis pár perc sétával elérhető bölcsőde, óvoda, szupermarketek, buszmegálló. Ideális választás akár kisgyerekes családoknak, de befektetésnek is kiváló lehetőség.

A lakás irányára: 99, 8 M Ft Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó debreceni újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 99 800 000 HUF és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 489 552 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Beatrix összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal