Eladó új építésű lakás - Debrecen (81335433)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:31 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Hőszivattyús
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:A+
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Juhász István
Juhász István
+36-(30)-538-3928
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: PR019146/LK/30945
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó garzonlakás Debrecen


Modern, prémium minőségű új építésű lakások Debrecen kiemelt egyetemi övezetében, közvetlenül az egyetemek közelében. a több mint 70 lakásos fejlesztésben elsősorban a legkeresettebb egyszobás garzonok, valamint nappali + 1 hálószobás lakások érhetők el, így ideális választás diákoknak, első lakásvásárlóknak és befektetőknek egyaránt.

Az épület energiahatékony műszaki megoldásokkal készül: Daikin vrv hűtés-fűtés, hőszivattyús rendszer, megújuló energiahasználat és alacsony fenntartási költségek jellemzik. a lakások prémium gépesített konyhabútorral, Villeroy & Boch szaniterekkel, Hansgrohe csaptelepekkel, 3 rétegű Schüco nyílászárókkal és elektromos redőnyökkel készülnek.

A földszinti lakások kertkapcsolatosak, a legtöbb lakáshoz loggia tartozik, a penthouse lakások pedig tágas teraszokkal rendelkeznek. Teremgarázs, tárolók, liftek és kiváló közlekedési kapcsolatok biztosítják a kényelmet. Egyes lakások Otthon Start Programmal is elérhetők. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Debreceni új építésű 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 56900000 HUF és mivel az alapterülete 31 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1835484 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Juhász István összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Debrecen - költözés alatt összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal