Eladó újszerű állapotú lakás - Győr (55724872)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:53 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:9 230 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Sági Zsuzsanna
Sági Zsuzsanna
+36-(30)-864-4944
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

**Győr,Gyárvárosban IGÉNYES FÖLDSZINTI Tégla lakás**

Győr Gyárvárosban Igényes Tégla Lakás!

Eladó egy gyönyörűen felújított 53 nm -es földszinti lakás, melyben nappali és két hálószoba található. Az ingatlan erkélyes és nappaliban klíma is van.
A felújítás során a vezetékek cseréje megtörtént, így az otthon korszerű és biztonságos, korszerű új nyílászárók elektromos redőnnyel lettek beépítve. Minden burkolat ki lett cserélve.

Jó ízléssel nyúltak a belső kialakításhoz, teljes bútorztattal és a képeken látható gépekkel eladó, melyek a vételár részét képezik.

A fűtést korszerű új cirkó biztosítja, mely hatékony és gazdaságos. a konyha egyedi kialakítású, teljesen felszerelt gépekkel és bútorokkal, így az új tulajdonos azonnal költözhet.

Ez a kiváló állapotban lévő lakás ideális választás lehet fiatal pároknak vagy kis családnak, akik modern, kényelmes otthont keresnek, jó lokációban.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Várom érdeklődését, egyeztessünk időpontot a megtekintésre! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Győri újszerű állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61900000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1167925 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sági Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Rezidencia Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal