Eladó jó állapotú lakás - Győr (87335426)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:105 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:40 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Menich Julianna Erzsébet
Menich Julianna Erzsébet
+36-(70)-621-7737
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M329180
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Hangulatos polgári lakás eladó Győr Belvárosában!


Hangulatos polgári lakás eladó Győr Belvárosában!

Győr belvárosának egyik legszebb részén, eladó egy 105 m²-es, első emeleti polgári lakás, amely tágas tereivel és különleges hangulatával várja új tulajdonosát.

A lakásban 3 nagy, külön nyíló szoba és egy tágas étkező található. a magas belmagasság és a napfényes helyiségek igazán kellemes otthonérzetet biztosítanak. Az egyik szobában galéria került kialakításra, ami praktikus plusz teret ad a lakásnak.
Az ablakok parkra néznek, így a belváros közepén is nyugodt, zöld környezet veszi körül az ingatlant. a lakáshoz erkély és saját tároló is tartozik, valamint az udvarban garázs vásárlására is van lehetőség külön megegyezés alapján.

A lakás jó állapotú, több felújítás is történt:
műanyag nyílászárók kerültek beépítésre,
kondenzációs gázkazán biztosítja a gazdaságos fűtést,
a lakás folyamatosan karbantartott.

A társasház rendezett, csendes, kevés lakással rendelkezik. Az ingatlan azonnal birtokba vehető.
Ideális választás lehet családoknak, de akár irodának vagy befektetésnek is kiváló lehetőség.

Főbb jellemzők:
105 m²
3 külön nyíló szoba
erkély
galériás szoba
parkra néző kilátás
gáz-cirkó fűtés
saját tároló
jó elhelyezkedés
Otthon Start Programra alkalmas

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel segíti a vásárlást, kedvező hitellehetőségekkel és ügyvédi háttérrel.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

- ́ ́́!
Menich Julianna éő, : +36-70-621-7737

Referencia szám: m329180 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Győri jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 80000000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 761905 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Menich Julianna Erzsébet összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Mosonmagyaróvár Lucsony utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal