Eladó jó állapotú lakás - Harkány (19934789)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Harkány
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:17 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Széplaki Dávid
Széplaki Dávid
+36-(20)-251-7303
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK015865
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Harkány


Eladó egy téliesített garzon lakás a Bartók Béla utcában! Vásároljon most egy egyszobás üdülőt Harkány Bartók Béla utcai üdülőtelepén! - a Harkányi Gyógyfürdő és a strand pár perc sétára van. - Az üdülőtelep csendes, zöld környezetben helyezkedik el, ideális a pihenésre és a feltöltődésre. a lakóparkon belül a parkolás biztosított, és a parkban bármikor élvezheti a friss levegőt, mégsem Önnek kell a fűnyírással fáradnia. -Ingyenes parkolási lehetőség az udvarban. Az ingatlan egy szobából és egy fürdő helyiségből áll. Ajánlom időseknek akik gyógykezelésük vagy üdülésük alatt nem szeretnének szálláshelyet bérelni, vagy fiataloknak, akik a strand élményeit szeretnék élvezni! Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklödését keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Harkányi jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Harkány oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 12400000 Ft és mivel az alapterülete 17 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 729412 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Széplaki Dávid összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Belváros összes hirdetése között is.

 
 

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal