Eladó jó állapotú lakás - Kecskemét (99773331)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:43 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Major Éva
+36-(70)-433-5341
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 3621652
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó szép lakás Kecskeméten!

Kecskemét-Homokbánya – 43 m²-es, 1, 5szobás, 2. emeleti, felújított lakás eladó!

Kecskeméten, a Homokbánya kedvelt részén eladó egy 43 m²-es, 1, 5szobás, francia erkélyes, 2023-ban teljeskörűen felújított tégla építésű lakás, rendezett társasház 2. emeletén.

Az ingatlan ideális választás fiatal pároknak, első lakásnak vagy akár befektetés céljára is, hiszen modern, igényes kialakításának és alacsony fenntartási költségeinek köszönhetően azonnal költözhető.

A lakás főbb jellemzői:

43 m² alapterület

Nappali + hálófülke

2023-as felújítás

Esztétikus, minőségi hideg- és meleg burkolatok

Fiatalos, újszerű megjelenés

Alacsony rezsiköltség

Tömbfűtés egyedi mérővel

2. emeleti elhelyezkedés

Világos, kellemes terek

Igényesen kialakított belső

A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető:

Buszmegálló

Bolt

Iskola

mindössze 100 méteres körzeten belül megtalálható.

A lakás nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben helyezkedik el, így kényelmes otthont biztosít mindennapi élethez.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készül, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Hívjon bizalommal, szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére ingyenesek!
A fenti adatok tájékoztató jellegűek, felelősséget érte nem vállalok.

Referencia szám: 3621652 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kecskeméti jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 42490000 Ft és mivel az alapterülete 43 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 988140 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Major Éva összes hirdetése között, vagy akár a/az HOUSE36 Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal