megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:34 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Molnár Szabolcs
Molnár Szabolcs
+36-(70)-298-1787
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 182968
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hangulatos, erkélyes lakás Miskolc-Selyemréten


Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #182968 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás.

Eladó hangulatos, erkélyes lakás Miskolc-Selymeréten, az Éder György utcában!

Miskolc kedvelt városrészében, Selymeréten kínálunk megvételre egy 34 m²-es, 1 szobás lakást az Éder György utcában.

Az ingatlan egyik különlegessége a hangulatos erkély, amely kellemes helyszínt biztosít a reggeli kávézáshoz vagy a nap végi kikapcsolódáshoz. A szoba faparkettás, amely otthonos és meleg hangulatot kölcsönöz a lakásnak.

A lakás elrendezésének köszönhetően könnyedén átalakítható 1,5 szobássá, így kiváló választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetési célra is.

Az ingatlan tégla építésű, amely nemcsak kedvező hőszigetelési tulajdonságokat biztosít, hanem a jó hangszigetelésről is gondoskodik, hozzájárulva a nyugodt otthoni környezethez.

Elhelyezkedése kiváló: Miskolc belvárosa gyorsan és könnyedén megközelíthető, akár autóval, akár tömegközlekedéssel, így minden fontos szolgáltatás és intézmény rövid időn belül elérhető.

Ha egy jól alakítható, remek elhelyezkedésű és barátságos lakást keres Miskolcon, érdemes megtekintenie ezt az ingatlant!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó miskolci társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal. Hivatkozási szám: #182968

Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. Értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó miskolci felújítandó 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 23 990 000 HUF és mivel az alapterülete 34 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 705 588 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Szabolcs összes hirdetése között, vagy akár a/az Open House Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal