megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:11 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:43 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:C
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Ádám Tímea
Ádám Tímea
+36-(70)-292-3750
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

SZENTPÉTERI KAPUBAN LAKÁS ELADÓ!


Miskolc Szentpéteri kapui városrész kedvelt részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 43 m2 alapterületű 1,5 szobás szép állapotú lakás eladó!

Helyiséglista: előszoba, konyha, gardróbszoba, fürdőszoba és wc, félszoba, nappali, francia kilépő, pince!

Az ingatlan ablakai új műanyag szerkezetűek, a bejárati ajtó több ponton záródó biztonsági! A villamos hálózat cserélve lett! Fűtése gázkonvektorokkal megoldott! A szobák egybe és külön is nyílnak, részben parkettával, részben laminált lappal borítottak, falaik festettek! A többi helyiség járólappal burkolt! A nappali része egy francia kilépő is! A nappaliban mobil klíma található meg! A konyha tágas, benne egyedi konyhabútor kapott helyet! Gardróbszoba ki lett alakítva! A fürdőszoba felújított állapotú, a vízvezetékek cseréje megtörtént, és ha a vevő igényli, a tulajdonos egy új hidromasszázs kádat beépít a saját költségén!
A társasház tiszta csendes, a lakóközösség kiváló!
Pince jár az ingatlanhoz!
Közelben megtalálható bolt, iskola, buszmegálló!
A lakás tehermentes!

AZ ár ALKUKÉPES!
(Hivatkozási szám: m128608) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó miskolci jó állapotú 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 24 990 000 HUF és mivel az alapterülete 43 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 581 163 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ádám Tímea összes hirdetése között, vagy akár a/az Gamma Ingatlan Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal