Eladó részlegesen felújított lakás - Mohács (94794423)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:8 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Mohács
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:46 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Részlegesen felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:3
Szabó Róbert
+36-(20)-251-0667
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Mohács, Nincs megadva, 46nm, 28900000 Ft

Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen eladó egy részben felújított, világos, 3. emeleti lakás. Az ingatlan remek választás lehet fiatal pároknak, kisebb családnak vagy akár befektetésnek is.

A lakás külső nyílászárói hőszigeteltek, az ablakok redőnnyel felszereltek, a szobákban pedig modern laminált padló került kialakításra. a légkondicionáló gondoskodik a kellemes hőmérsékletről a nyári hónapokban is. Kedvező fekvésének köszönhetően a lakás egész nap rendkívül világos és barátságos hangulatú.
Az ingatlan helyiségei: előszoba, konyha, kamra, külön wc, fürdőszoba és két kényelmes szoba. a lakáshoz erkély, valamint a földszinten külön tároló is tartozik, ami praktikus extra tárolási lehetőséget biztosít.

Csendes, jól megközelíthető környezet, a közelben boltok, iskola, óvoda is megtalálható. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Mohácsi részlegesen felújított 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Mohács oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 28900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 628261 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabó Róbert összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal