Eladó jó állapotú lakás - Mosonmagyaróvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Mosonmagyaróvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Tóth Ottilia
+36-(30)-634-2838
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Tégla lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Világos, kétszintes otthon – azonnal költözhető, igényes lakás teremgarázzsal!
Eladásra kínálunk egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, 49, 6 nm -es, kétszintes lakást, amely ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is.
A lakás világos, napfényes, barátságos hangulatú, praktikus elrendezésének köszönhetően minden négyzetmétere jól kihasznált. a két szint kényelmes életteret biztosít, otthonos és élhető terekkel.
Főbb jellemzők:
2005-ben épült társasház
2 szintes kialakítás
49, 6 nm lakótér
Saját gázkazános fűtés
Igényes, megkímélt állapot
Azonnal költözhető
Teremgarázs beálló tartozik hozzá
A lakás meleg, otthonos atmoszférája és napfényes terei igazán kellemes életteret biztosítanak a mindennapokra.
Irányár: 57, 8 millió Ft
Ha egy szerethető, jó hangulatú otthont keres, amelybe akár azonnal be is költözhet, érdemes megnézni. Várom megkeresését bizalommal. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Mosonmagyaróvári jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Mosonmagyaróvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 57800000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1179592 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth Ottilia összes hirdetése között, vagy akár a/az KOMPLEX INGATLAN összes hirdetése között is.

