Eladó átlagos állapotú lakás - Sopron (92342313)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sopron
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:63 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
Galavics Andrea
+36-(70)-629-7979
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 63 m2 tégla lakás, Sopron

Sopronban eladó lakás a bécsi utcában
- jó állapotú, rendezett társasház
- 1. emeleti, 63 m2
- 3 szobás ( jelenleg nem külön nyílnak)
- egyedi fűtés ( gáz konvektor)
- a lakás lakható állapotú, de korszerűsítést igényel
ÁR: 37, 9 M Ft
(hivatkozási szám: m126957) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Soproni átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Sopron oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 37900000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 601587 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Galavics Andrea összes hirdetése között, vagy akár a/az CENTRALHOUSE összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal