Eladó átlagos állapotú lakás - Várpalota (73697432)

Ingatlan adatai

  • Feladva:8 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Várpalota
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:53 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Tetőtéri:Nem
  • Kertkapcsolatos:Nem
  • Hányadik emeleti:2
Turcsán Attila
+36-(20)-465-4300
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tégla lakás, Várpalota, Felsőmajor utca

Eladó 53m2-es 2. emeleti tégla lakás Várpalotán, a Felsőmajor utcában. a lakás magába foglal 2 szobát, egy tágas konyhát, nagy fürdőszobát, kamrát, előszobát. Fűtésről és meleg vízről gázkonvektorok valamint gázbojler gondoskodik.

Érdeklődni a megadott telefonszámon szíveskedjenek.
INGATLANOSOK kérem ne keressenek! ! ! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Várpalotai átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Várpalota oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 32500000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 613208 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Turcsán Attila összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal