OTPip Debrecen Miklós utca 5-13 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (376 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Debrecen Miklós utca 5-13 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 376 db
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44462179)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 3
Szentpéterszegen eladó egy igényesen karbantartott, rendezett állapotú családi ház, csendes és nyugodt környezetben. Az ingatla...
39 900 000 HUF
429 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (64898697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Hajdú-Bihar vármegyében lévő Komádiban egy 1+2 szobás nappalis, 101 nm-es családi lakóházat több mint 2000 m2...
54 000 000 HUF
534 653 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (73511433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Hajdú-Bihar vármegyei Berettyóújfaluban egy felújított, jó állapotú 2 szobás családi házat, ami akár azonna...
42 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (39953396)
2 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3517 m2
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó családi ház Zsákán? Nagy telek, rengeteg lehetőség! Eladásra kínálok Zsákán egy 90 m? -Es, tégla + szilikát fa...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (72496396)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk családi lakóházat Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban a Jókai utcába. Az ingatlan jól megközelíthető lakóövezet...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (43283747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1867 m2
Szobaszám: 4
Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban eladásra kínálunk egy 137 nm-es 4 szobás polgári házat, a város közepén a templom szomszédság...
19 000 000 HUF
138 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (63271129)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Mikepércs központjában eladó egy új építésű 124 m2-es, Nappali + 4 szobás minőségi kivitelezésű földszintes családi ház! ! Az...
119 000 000 HUF
959 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84873737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Északi-Lucernás környéke, Dózsa György körút közelében felújítandó, kiváló lehetőség. Hel...
20 900 000 HUF
435 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (63478622)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (36342772)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúböszörmény - Belváros, kétgenerációs lehetőséggel, 111 nm + 88 nm lakrésszel Hely...
67 900 000 HUF
341 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (69256479)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói panel lakás hirdetés (52623748)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Hajdúszoboszló frekventált területén 1. emeleten lévő 40m2 lakást melyhez 2, 5m2 erkély tartozik! Kiváló lok...
46 500 000 HUF
1 162 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (54449252)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Arany János utca elején eladó egy 44m2-es szép állapotú, erkélyes lakás. A téglaépítésű, liftes! ...
44 900 000 HUF
1 020 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (41733342)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely je...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (66532357)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón, fürdő közelben 2 szintes 3 szobás lakás ELADÓ! ! ! A lakás nettó alapterülete 78 m2 + 20 m2 terasz. Helyiség...
49 900 000 HUF
639 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (53467433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
51 900 000 HUF
665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (41375546)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Vámospércs csendes utcájában eladásra kínálunk egy 2 szobás 53, 5 m2 családi házat. Folyamatosan karban ...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (42532382)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csendes, nyugodt környezetben, a Szávay Gyula utca Aldi felőli végén kínálunk megvételre egy szerethető, sok lehetőséget rejtő ...
84 900 000 HUF
1 061 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43343239)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 548 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye, Hajdúböszörmény középkert egyik közkedvelt utcájában, ingatlan eladó. Helységei: 2 külön nyíló szoba, na...
38 000 000 HUF
69 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (31234251)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 19 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az OTPip Debrecen Miklós utca 5-13 - OTP Ingatlanpont Iroda ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az OTP ingatlan hálózat oldalára, ahol az összes OTP Ingatlanpont iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.