REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 645 db
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (89481746)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
****Prémium komfort, alacsony rezsi, gondtalan élet - ez az otthon mindent tud**** Eladó ikerház - energiatakarékos, extrákkal...
139 000 000 HUF
1 198 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82616864)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Corvin negyed közelében, egy rendkívül dinamikusan fejlődő környéken kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 68 négyzetméter...
80 600 000 HUF
1 185 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kozármislenyi ikerház hirdetés (85347434)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Modern, letisztult, de kis lakóközösséggel rendelkező környéken szeretne lakni? Ha a válasza igen, akkor megtalálta. Kozármis...
109 000 000 HUF
795 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94842746)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (39123857)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Dunaföldváron kedvező árú családi ház eladó! Dunaföldvár csendes utcájában, buszmegállóhoz közel kínálok eladásra egy felújít...
14 500 000 HUF
185 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98577497)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (17399233)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 2. kerületben, a Szépvölgyi úton új építésű társasházban frissen elkészült lakást kínálok megvételre! Eladó egy újon...
147 000 000 HUF
2 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (79683373)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (87746339)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk berettyóújfaluban, egy beton blokkból+ téglából épült 1+1 félszobából álló, 59 négyzetméteres családi házat, ...
20 300 000 HUF
344 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37767146)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Békevárosrészben lakás eladó! Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az inga...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (78272558)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (72451497)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (72439759)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (28423334)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32596938)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, tágas családi ház Nyíregyházán, Császárszállás irányába! Ez a ház nem csupán fa...
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (63942497)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Demecserben! Szeretne egy megbízható alapokon nyugvó otthont, amit saját ízlésére formálhat? Demecserben e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (95648854)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Baktalórántházán, csendes utcában eladó egy 150 nm -es, 4+2 szobás családi ház 3000 nm-es telken. Az ingatlan 1900-ban épült,...
53 000 000 HUF
353 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32311725)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (33384894)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47739961)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 4172 m2
Szobaszám: 5
Sóstóhegyi elegancia és végtelen lehetőségek? 3 Lakássá alakítható, újszerű családi birtok Nyíregyháza legkedveltebb kertváros...
75 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 1283 Következő oldal →

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont