OTPip Jászberény Lehel Vezér tér 13 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (221 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Jászberény Lehel Vezér tér 13 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 221 db
Eladó Jászszentandrási családi ház hirdetés (12955543)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1494 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászszentandráson egy 97, 6 nm-es vegyes falazatú családi házat 1494 nm-es te...
29 500 000 HUF
304 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (97745425)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászkiséren eladó egy 1077 nm-es telken egy 72 nm-es családi ház! a házban található 2 szoba,...
19 900 000 HUF
276 388 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (95454343)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
19 900 000 HUF
276 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (33945954)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 1015 nm-es telken 96, 1 nm-es összkomfortos j...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (95493648)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 7
Kettő ház eladó Mohácson a déli részen, egy saroktelken. 1. Számú családi ház: átlagos állapotú 3 szobás, 2 nappalis garázsos...
85 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (85154385)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34926373)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi hétvégi ház hirdetés (45849987)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 3921 m2
Szobaszám: 2
Jászberény külterületén zártkerti ingatlan eladó felújított lakóházzal! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, J...
30 000 000 HUF
422 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (37533433)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 84 nm -es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete...
65 000 000 HUF
773 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (47744935)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 75 nm-es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete ...
52 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (87844743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászjákóhalmán egy 80, 3 nm-es hasznos alapterületű családi házat 414 nm-es t...
16 300 000 HUF
203 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93314513)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2364 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáunk a Pest vármegyei Pilis városában egy sokoldalúan használható családi házat 2364 nm területű telken! Az épület...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani sorház hirdetés (72286223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 2022-ben épült szintes társasházi lakás Hatvan frekventált részén! Eladásra kínálunk Heves vármegyében, Hatvan frekvent...
75 000 000 HUF
1 027 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53368477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Pest vármegyei Abony városában egy 75 nm-es per- és tehermentes családi házat, 1624 nm-es telken! A ház n...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (73356632)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó kétgenerációs családi ház Bag frekventált részén! Eladásra kínálok Pest vármegyében, Bag frekventált részén egy kétgene...
76 000 000 HUF
370 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34849377)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 91, 7 nm-es hasznos alapterületű, vegyes falazatú, felújíta...
23 600 000 HUF
259 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászárokszállási hétvégi ház hirdetés (74949826)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászárokszálláson egy 71, 2 nm-es hasznos alapterületű beton alapra épült, fa...
13 800 000 HUF
194 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (27947436)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma