OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43442178)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36775455)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 3
Top lokáció! Miskolc legkeresettebb részén, a Rózsadombként nevezett Avas-dél városrészen, a Vasvári Pál utcában eladó egy kivá...
74 990 000 HUF
707 452 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (34937376)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37722378)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álomotthon a Szentgyörgy lakóparkban önálló garázzsal és TÁROLÓVAL! Miskolc egyik legkedveltebb részén a Szentgyörgy...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (32758655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (27411945)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4
Miskolc egyik legkedveltebb városrészében, Martinkertvárosban kínálunk megvételre új építésű, kertkapcsolatos sorházi lakásokat...
99 490 000 HUF
771 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (24978596)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Görömböly csodálatos részén 2 db, egymás mellett elhelyezkedő, külön helyrajzi számmal rendelkező összesen 240...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (23431267)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 2
Csend, természet és kényelem: Kis családi ház várja új lakóit Miskolc-Perecesen! Vágyik a természet közelségére, de nem szere...
24 500 000 HUF
532 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajdácskai családi ház hirdetés (32249949)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 4
B. -A. -Z. Vármegye észak-keleti részén, Vajdácska településen családi ház eladó. a lakóingatlan alapterülete: 118 m2 amely egy...
20 500 000 HUF
173 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (85579747)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 2
Erdőszéli Idill és Két Ház Egy Áráért Nekézsenyben Eladó! Vágyik a csendre, a tiszta levegőre és arra, hogy a kertje végében m...
23 900 000 HUF
362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (24356647)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 2
23 900 000 HUF
362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44443464)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panelprogramos, 51 nm-es, felújított lakás teljes bútorzattal eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkerese...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (86444413)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1378 m2
Szobaszám: 3
Mezőcsát, felújított, 100 m2, 2 szobás, összkomfortos családi ház ELADÓ Mezőcsát, csendes, nyugodt, központ közeli családi ház...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (87362674)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ormosbányai tégla lakás hirdetés (78583467)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikától 15 km-re, Ormosbányán két 1, 5 szobás falszomszédos társasházi lakás eladó, kertkapcsolattal. Ez az egyik, érd...
7 999 999 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ormosbányai tégla lakás hirdetés (71664434)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikától 15km-re, Ormosbányán két 1, 5 szobás falszomszédos társasházi lakás eladó, kertkapcsolattal. Ez az egyik, érde...
5 900 000 HUF
134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 20 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az OTP ingatlan hálózat oldalára, ahol az összes OTP Ingatlanpont iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.