OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45352477)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészen a Középszer utca végén egy 51 nm-es, részben felújított 2 szobás lakást 9 emele...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mádi családi ház hirdetés (76275926)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (65777994)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Miskolci tégla lakás hirdetés (43333983)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Észak-Kilián városrészben a Fehér Akác lakóparkban, 2005 ben épült társasházban, 78 nm-es alapterületű, teljes mértékbe...
230 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Miskolci tégla lakás hirdetés (43333983)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
230 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Miskolci panel lakás hirdetés (79347332)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiadó Miskolc Győri kapu kedvelt részén a Vászonfehérítő utcán egy 35 nm-es, 1 + 1 szobás teljeskörűen felújított, egyedi mérős...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (38972759)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (36838549)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94192478)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (55633945)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46344752)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (53826932)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom, karnyújtásra a belvárostól – Tágas családi fészek Hejőcsaba kapujában! Eladásra kínálunk egy 140 nm-es, ...
52 900 000 HUF
377 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (54763239)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (59347284)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Sajóbábony nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújított belső terekkel rendelkező, 3 szobás, 91 nm-es családi ház 1211 nm te...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77233577)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakeszi családi ház hirdetés (63592778)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Tiszakeszi kossuth út - 92 m2, 3 szobás, szilikát falazatú családi ház ELADÓ Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megf...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (69151333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
B. A. Z. Vármegye, Sárospatak város központjában, társasházi lakás eladó. Az 1973-ban épült lakóingatlan 73 m2 alapterületű. Az...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (67993438)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal