OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69379728)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc, Avas, III. Ütem, 37 nm-es panelprogramos, erkélyes lakás! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kí...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59329893)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panelprogramon átesett 8 emelet...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97343418)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73129374)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc belvárosában, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában k...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42333429)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás a Vörösmarty lakótelepen Miskolc kedvelt részén, a Vörösmarty utcában kínálunk megvételre egy jó adottságo...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24499744)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (34992676)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolctól 5 perces autóútra Felsőzsolcán egy 2014-ben teljeskörűen felújított, 214 nm-es lakóterületű, nappali + 4 szobá...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (59887784)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (64243336)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 112 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
56 900 000 HUF
508 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38377932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 65 nm alapterületű családi ház 2220 nm-es telken! a h...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46815495)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (39656484)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében 460m2-es belterületi építési telket! Természetközeli körn...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75445588)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77393893)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (67534378)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29433333)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolc-Martinkertvárosban 2026-ben épülő társasházban új építésű lakásokat. Az épületben 4 db, egyenként 10...
89 000 000 HUF
872 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (27154699)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
89 500 000 HUF
860 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (96314347)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szintes ingatlan Miskolc belvárosában! a tervezett átadási idő, 2027. Május. a háromszintes kialakítás nemcsak esztétik...
215 000 000 HUF
1 493 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (93942946)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma