OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Nyékládházai külterületi telek hirdetés (82518934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12109 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc mellett, a 3-as főút mentén Nyékládháza és Mályi között egy 12109 nm-es telket, mely jelenleg külterü...
18 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94444647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Miskolc Bulgárföldön egy családi házból társasházzá alakított 160 nm-es, 4 + 1 szobás, külön helyrajzi számmal, külön órá...
59 900 000 HUF
374 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci hotel, szálloda, panzió hirdetés (26433747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolcon, a belvárostól néhány percnyire ­a Népkert mellett egy 1190 nm-es, liftes, 25 szobával rendelkező, 4 csillagos ...
489 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hotel, szálloda, panzió hirdetés (97233947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolc, Népkert közvetlen közelében egy 333 nm-es (133, 4 nm + 199, 8 nm), 8 szobás (hálós), 2 szintes panziót/szállodát...
169 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (32728768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1785 m2
Szobaszám: 4
Eladó Onga nagyon jó, frekventált részén egy 160 nm-es, 2014-ben 38-as téglából épült, amerikai konyhás nappali + 3 szobás csal...
92 900 000 HUF
580 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (56453573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel Emőd fő utcáján ezt az egyedülálló ingatlanlehetőséget! Eladásra kínálunk egy 120 m2 nagyságú épületet, amely rem...
16 000 000 HUF
130 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci külterületi telek hirdetés (44544147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolcon az Egyetemváros felett egy 934 nm-es, körbekerített zártkerti saroktelek. a közüzemel közül a villany a telken ...
1 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (84335244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ózd kertvárosi részén egy 150 nm-es, 2 szintes, nappali + 4 szobás, 7 éve teljeskörűen felújított kétgenerációs összkomfo...
21 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóörösi családi ház hirdetés (25613231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
2 Szobás családi ház eladó sajóörösön Sajóörös csendes, nyugodt övezetében, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 47.7 m2 hasznos...
9 900 000 HUF
210 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (43145978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1785 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Onga központ közeli részén egy 210 nm-es, nappali + 3 szobás, 2014-ben épült, kiváló elosztású családi házat ...
92 900 000 HUF
580 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádcécei családi ház hirdetés (54797569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Zempléni-hegyek lábainál, Hernádcécén, 2 szobás, jó állapotú, 80m2-es, családi házat, 820m2-es telken. Az ...
9 990 000 HUF
124 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35443793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A++! ! 14 Lakásos új építésű társasházi lakások Miskolc-Tapolca szivében, 880. 000. - Ft/m2 es áron megvásárolhatóak. Csodálato...
65 340 000 HUF
1 633 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistvánbaksai családi ház hirdetés (45382354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3
Szentistvánbaksa, 4 szobás, összkomfortos, tégla családi ház ELADÓ Az ingatlan a 3%-os, “Otthon Start Hitelprogram -nak megfele...
24 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (92594267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 378 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 8
Eladó Miskolctapolcán, a Barlangfürdő közelében egy 378 nm-es, 8 szobás, jelenleg is üzemeltetett panzió gyönyörű panorámás, zö...
99 900 000 HUF
264 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (88239737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Ózdon, a Bartók Béla utcában, 554 nm összközműves saroktelken eladó egy tehermentes, felújítandó állapotú, 125 nm hivatalos ala...
7 300 000 HUF
58 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi fejlesztési lakóterület hirdetés (77293735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5609 m2
Szobaszám: n/a
Hajdú-Bihar megye, Püspökladány, 5609 nm-es ipari belterületi telek eladó. Az ingatlan a 4-es főút mellett található, közvetle...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (77414865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szeretné bővíteni mezőgazdasági területeinek a nagyságát? Szeretné biztos helyen tudni pénzét a mai kiszámíthatatlan piaci hely...
9 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (73592333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Berekalja csendes utcájában, szép családi házas környezetben egy 719 nm-es belterületi építési telket. Beépít...
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (98814799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: n/a
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64737278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél