OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27977487)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
94 881 675 HUF
1 530 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53585342)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
144 748 800 HUF
1 523 671 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43849313)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti hétvégi ház hirdetés (73339646)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 3303 m2
Szobaszám: 15
Befektetői Különlegesség: 15 Szobás Nyaraló Fejlesztési Potenciállal Bükkszentkereszten! Ne keressen tovább! Megtalálta a tök...
70 000 000 HUF
249 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35433895)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári elegancia és modern luxus a Széchenyi út szívében Miskolc abszolút belvárosában, a sétálóutca legszebb részén várja új...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87446434)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
92 289 855 HUF
1 357 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37753813)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
101 918 565 HUF
1 358 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68942836)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39764474)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93743334)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17349599)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a helyét, hiszen a legmagasabb nemzetközi sztenderdeknek megfelelő minőségben...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25912928)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói sorház hirdetés (98377876)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Szikszó kiváló részén, a 3-as fő út mellett 77 m2-es családi ház eladó 1088 m2-es telken, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, veranda....
29 500 000 HUF
383 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (12383743)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99827183)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (26853354)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58469817)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal