OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46252462)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34745781)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57443447)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49497456)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladó tiszalúcon négyszobás családi ház! Eladó Tiszalúc kulturált csendes részén egy 180 nm-es, négyszobás, 2007-ben teljes kör...
42 900 000 HUF
238 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32459494)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ricsei családi ház hirdetés (37414857)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 4
B. -A. -Z. Vármegye, Ricse település központi részén családi ház eladó. Az 1990-ben épült lakóingatlan alapterülete: 200 m2, am...
32 900 000 HUF
164 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (79347249)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai sorház hirdetés (42825376)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 176 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ingatlan(ok) Felsőzsolca kedvelt részén! Tervezett átadás: 2026 utolsó negyedéve! Eladó újépítésű 109 nm hasznos ala...
74 990 000 HUF
585 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (64534934)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnok9n eladó egy 123 nm-es, kertkapcsolatos társasházi lakás. Az ingatlan a település központjában, frekventált helyen, a he...
13 600 000 HUF
110 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44494394)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén egy 83 nm 3 szobás lakás, amely ideális választás mindazok számára, akik ...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (75362839)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34334374)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Miskolc belváros szívében, a pláza mellett, egy 74 nm-es, 3. emeleti, klimatizált, 3 szobás lakást, ami kivál...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93543377)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42558897)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén kínálok eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 51 négyzetméter...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (73965836)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csobád csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 100 négyzetméteres, 2+1 szobás, két éve teljes körűen felújított c...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerlövői családi ház hirdetés (44841262)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó korszerűsített családi ház Egerlövőn, nagy telekkel Egerlövő csendes, nyugodt részén eladásra kínálok egy 87, 9 nm-es, 2...
27 000 000 HUF
310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57768324)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35699417)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított, két szobás, első emeleti lakás Tiszaújváros szívében Tiszaújváros frekventált részén, a buszállomá...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28585875)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal