OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (381 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 381 db
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (56995823)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75395274)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistokaji hétvégi ház hirdetés (72933479)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc és Mályi között, a 3-as főúthoz közel kínálok megvételre egy 1088 m2-es telken lévő 21 m2-es alapterületű vegyes falaza...
9 990 000 HUF
475 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (64577534)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Sajószentpéteren eladó egy kétszintes, 100 nm-es, 4 szobás családi ház melléképülettel, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújíta...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardi családi ház hirdetés (83777312)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4463 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Bogács és Mezőkövesd közvetlen közelében, a Bükk hegység lábánál Tard településen egy 4463 nm-es telken elhelyezkedő, két...
24 990 000 HUF
277 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42933452)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45612272)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39353652)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76412745)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (89379634)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23957922)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bodótető városrészen, új építésű panorámás társasházi lakás - 63 m2- es, egy szoba + amerikai konyhás nappalis, e...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71329323)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás. A lakás két és fél külön bejáratú, világ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (72984347)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc Csabai kapu közvetlen közelében található Bárczay utcában egy földszinti, 67 nm-es, négyszobás lakás. a lakás bel...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77735737)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon, az Avas egyik kedvelt részén egy 55 m2- es, 2 szobás, panelprogramos lakás, Miskolci Egyetemhez közel. Teljese...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46943479)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34937152)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77755335)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (75437563)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében egy 460 m2-es belterületi építési telket! Könnyen megköze...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal