Duna House Pécs, Kincses út hirdetései (599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 599 db
Eladó Tamási tanya hirdetés (69228745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Tamási Szarkahegyen egy 4 969 m2 gazdálkodásra alkalmas telek, lakóházzal, gazdasági épületekkel, pincékkel! Az eladásr...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tamási külterületi telek hirdetés (22953375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7248 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Tamási Szarkahegyen egy 7 248 m2 gazdálkodásra alkalmas telek, lakóházzal, gazdasági épületekkel, pincékkel! Az eladásra...
25 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komlói családi ház hirdetés (28341871)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3612 m2
Szobaszám: 7
Komló-Mecsekjánosiban, csendes faluvégi utcában eladó egy - 200 nm-es, - 6 szobás, - 2 konyhás családi ház. Az ingatlan 3 216...
85 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykozári családi ház hirdetés (37337137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2739 m2
Szobaszám: 5
Nagykozárban, Pécstől 10 percre, eladó egy 150nm alapterületű, amerikai konyha nappalis, 4 hálószobás, 3 fürdőszobás, nagy tera...
160 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Véméndi családi ház hirdetés (12573732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2992 m2
Szobaszám: 4
Eladó Véménden egy 2024-ben teljes körűen felújított, német stílusú parasztház. Nagy belső terekkel, 3 hálószoba+ nappali, dupl...
81 900 000 HUF
546 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykozári családi ház hirdetés (53737312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2739 m2
Szobaszám: 5
Nagykozárban, Pécstől 10 percre, eladó egy - 150 nm alapterületű, - amerikai konyha nappalis, - 4 hálószobás, - 3 fürdőszobá...
160 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pogányi ikerház hirdetés (34932679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pogányban egy 80 nm-es 2 szoba+ nagy nappali étkező, konyha, fürdőszoba, különálló wc-vel, kazánház, előszoba elrendezésű...
80 400 000 HUF
1 005 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (65822617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Mohács főutcáján. Ha ön új otthont keres, vagy új helyet a vállalkozáshoz, akkor ebben az ingatlanban mindkettő...
124 000 000 HUF
590 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (32434393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Mohács főutcáján. Ha ön új otthont keres, vagy új helyet a vállalkozsához, akkor ebben az ingatlanban mindkettőt...
124 000 000 HUF
590 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (16543739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezet...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (72846494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű,...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (73793423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (72977326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (96436954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó, frekventált helyen lévő teremgarázsban parkolóhely Pécs belvárosában! Ha autóval közlekedik a városban, és szeretné bizt...
4 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai kastély hirdetés (28217438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 3826 m2
Telekterület: 9413 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye 2. Legnagyobb városában Baján, felújításra váró, műemlék besorolású, tégla falazatú kastély eladó. Az épülete...
350 000 000 HUF
91 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (44994286)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 4198 m2
Szobaszám: 6
Bóly központi részén kínálunk alkalmi vételi lehetőséget egy 3 generációs családi házra. a telek 4198 m2-es, melyen 285 m2 alap...
75 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi hétvégi ház hirdetés (34872921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1216 m2
Szobaszám: 4
Mohácson a szőlőhegyen ház eladó! Dél-Baranyában Mohács közelében eladó ez a bájos kis nyaraló. Tulajdonosai amikor 20 évvel ...
39 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (57734494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 547 m2