Duna House Pécs, Kincses út hirdetései (599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 599 db
Eladó Orfűi lakóövezeti telek hirdetés (54238462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy csendes, belterületi telek Orfű felső, erdő szélén, fákkal körülvett helyen. A telek mérete 716 m². Egyedülálló lehe...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkúti családi ház hirdetés (77194854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1721 m2
Szobaszám: 6
Cserkúton, a Mecsek lábánál, Pécstől 4, 5 km távolságra, a falu központjában két szintes, 180nm-es, 4 szobás+ nappalis családi ...
63 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (49734936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen a Tettyétől 5 perc sétára eladó egy 73 m2-es földszinti, amerikai konyha-nappali, 3 szoba elosztású, 2013-ban felújított...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (33539647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
A mohácsi szigeten ház eladó! Újmohácson Sáros dűlőben lakóház várja új tulajdonosát. Az 1098m2-es telken egy 90m2-es téglaház,...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyedi garázs hirdetés (83444533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Mohács Újvárosban garázs eladó! Mohácson az újvárosi garázssoron eladó egy 17,5nm-es garázs 9nm-es szerelő aknával! Közvetlen m...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Udvari családi ház hirdetés (93534752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 6215 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Vidékre költözne?Akkor van egy ajánlatom Önnek. Mohács közelében Udvar településen, vályogház melléképületekkel, nagy telekkel ...